Shopping cart

Hakkımızda

  • Ev
  • Hakkımızda

Biz Kimiz?

OKKO Dijital Creative Ajansı, genç ve dinamik bir girişimci olan Kadir Okumuş tarafından kurulmuştur. Genç yaşta iş dünyasına adım atan kurucumuz, sektördeki 7 senelik tecrübesi ile dijital pazarlama ve kreatif çözümlerle işletmelerin büyümesine yardımcı olma vizyonuyla yola çıkmıştır.

arrow okkoMisyonumuz

Misyonumuz, iş dünyasının her boyutundaki işletmelere, dijital dünyada başarılı bir varlık olma fırsatı sunmaktır. Genç bir girişimci olarak, yenilikçi ve etkili çözümlerle işletmelerin büyümesine rehberlik etmek istiyoruz.

arrow okkoVizyonumuz

Vizyonumuz, müşterilerimize sadece hizmet sunmakla kalmayıp aynı zamanda onların dijital potansiyellerini en üst düzeye çıkarmalarına yardımcı olmaktır. Üstelik genç girişimciler için ilham kaynağı olmak istiyoruz.

arrow okkoAmacımız Nedir?

Değerlerimiz

Müşteri memnuniyeti, dürüstlük ve iş ahlakı bizim için en önemli değerlerdir. Her projeye en iyi hizmeti sunmak ve işbirliği yaptığımız herkesin başarısına katkıda bulunmak amacındayız.

!!!

'' Siz de genç girişimcilerle çalışarak markanızı büyütmek istiyorsanız, lütfen bizimle iletişime geçin. İşbirliği yapmaktan mutluluk duyarız...''

arrow okkoBizim Ekip

Ekibimiz

Kadir Okumuş

Designer

Gizem Seren Duran

Metin Yazarı

REFERASLARIMIZ

arrow okkoMutlu Müşterilerimiz

Müşterilerimiz Bizim İçin Nediyor?

Sohbete Git
Merhaba 👋 Nasıl yardımcı olabilirim?
OKKO CREATIVE
Merhaba 👋
Nasıl Yardımcı Olabilirim?