Shopping cart

Hizmetlerimiz

  • Ev
  • Hizmetlerimiz
arrow okko balckTüm Hizmetlerimiz

Neler yapıyoruz?

kurumsal kimlik okko

Logo Tasarımı

Güçlü ve özgün bir logo, ilk izleniminizi oluşturur. Sizi diğerlerinden ayıran bir imaj oluşturuyoruz. Dikkat çekici, estetik ve akılda kalıcı logolar tasarlayarak markanızın gücünü yansıtıyoruz.

Devamını Oku
web tasarim okko

Web Tasarım ve Geliştirme

Modern, kullanıcı dostu ve göz alıcı web siteleri tasarlayarak, potansiyel müşterilerinizi etkilemek ve mevcut müşterilerinizi bağlı tutmak için gereken araçları sunuyoruz.

Devamını Oku
kurumsal kimlik okko 1 1

Kurumsal Kimlik

Logo tasarımı, renk paletleri, kurumsal dökümanlar ve daha fazlasını içeren bu hizmetle, markanızın tanınabilirliğini artırın. Markanızın gücünü yansıtıyoruz.

Devamını Oku
sosyal medya yonetimi okko

Sosyal Medya Yönetimi

Biz, sosyal medya yönetimi konusundaki uzmanlığımızı kullanarak müşterilerimize marka bilinirliği kazandırmak ve çevrimiçi varlıklarını güçlendirmek için çalışıyoruz.

Devamını Oku
kurumsal kimlik okko

Grafik Tasarım Desteği

Grafik tasarım desteği hizmetimizle, etkileyici tasarımlar sunuyoruz. Logolar, afişler, broşürler, dijital medya için içerikler ve daha fazlasını tasarlıyoruz.markanızın gücünü yansıtıyoruz.

Devamını Oku
seo sem okko

SEO & SEM Yönetimi

Web sitenizin potansiyel müşteriler tarafından bulunmasını ve rekabette öne çıkmasını istiyor musunuz? SEO hizmetlerimizle bu mümkün! Web sitenizi anahtar kelimelerde yukarılara taşıyoruz.

Devamını Oku
reklam yonetimi okko 1

Reklam Yönetimi

Hedef kitlenizle bağlantı kurun, trafik artırın ve dönüşümleri optimize edin. Google Ads ve Meta reklam kampanyalarını profesyonel bir şekilde yönetiyoruz.

Devamını Oku
urun cekimi okko 1

Ürün Fotoğrafçılığı

Ürünlerinizin en iyi özelliklerini ve detaylarını vurgulayarak markanızı yükseltin. E-ticaret siteleri, kataloglar veya dijital pazarlama için mükemmel ürün görselleriyle öne çıkın.

Devamını Oku
Sohbete Git
Merhaba 👋 Nasıl yardımcı olabilirim?
OKKO CREATIVE
Merhaba 👋
Nasıl Yardımcı Olabilirim?